SUNWOMENS Blogumuzda Sürekli güncelleme çalismalari devam etmektedir.Sitemizi Arkadaşlarınıza,Dostlarınıza ve Tanıdıklarınıza Tavsiye Ediniz!!! Görüs ve önerilerinizi bizimle paylasabilirsiniz ! Paylasimlarinizi yorum bölümüne yazabilir veya'gzmm_2016@hotmail.com'ile iletisime geçebilirsiniz

13 Mayıs 2016 Cuma

Diş Ağrısı Tedavisinde Bitkisel Destek

Diş Ağrısı Tedavisinde Bitkisel Destek

Burada unutulmaması gereken en önemli durumun bitkisel metodların sadece ağrının şiddetinin artmasının önüne geçmede sadece yardımcı olduğudur. Diş Ağrılarında dolğu olsun yada olmasın, çürük yada apse durumlarına bağlı oluşan ağrıların temelinin iltihaplanma olduğu ve ağrının kesilmesi için bu iltihabın kurumak zorunda olduğu hatırdan çıkarılmamalıdır.
Bu noktada başvurulması gereken temel yöntem anti-biyotik tedavisidir. Ancak bunun yanında destekleyici olarak; ağrıyan diş ya da diş etinin üstüne karanfil veya ağzı karanfil yağı ile çalkalamak diş ağrılarını hafifletir. Bunlara ek olarak defne yaprağı ve sirkeyi kaynatıp gargara yapmakta diş ağrısını geçici olarak keser. Küçük bir buz parçasını dişiniz ile yanağınızın arasına koymakta ağrıyı çabucak kesen bir yöntemdir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder