SUNWOMENS Blogumuzda Sürekli güncelleme çalismalari devam etmektedir.Sitemizi Arkadaşlarınıza,Dostlarınıza ve Tanıdıklarınıza Tavsiye Ediniz!!! Görüs ve önerilerinizi bizimle paylasabilirsiniz ! Paylasimlarinizi yorum bölümüne yazabilir veya'gzmm_2016@hotmail.com'ile iletisime geçebilirsiniz

28 Mayıs 2017 Pazar

Gebelikten korunma yöntemleri prezervatif

gebelikten korunma yöntemleri prezervatif ile ilgili görsel sonucu

Gebelikten korunma yöntemi prezervatifprezervatif ile hamilelikten korunma, doğum kontrol yöntemi prezervatif, gebelikten korunma prezervatif, prezervatif nasıl takılır, prezervatif ne zaman takılmalı, prezervatif nasıl korunma sağlar, gebelikten korunma için prezervatif kullanımı ve prezervatif kullanımı hakkında merak edilenleri sizlerle paylaştık. Doğum kontrol yöntemleri arasında birçok eşin tercih ettiği bir ürün olan prezervatif, istenmeyen gebelikleri önlemede birebirdir.

gebelikten korunma yöntemleri prezervatif ile ilgili görsel sonucu

Gebelikten korunmak için kullanılacak bir doğum kontrol yöntemlerinden birisi olan prezervatif, ya da diğer adıyla kondom, erkekler tarafından kullanılmak için geliştirilmiş özel bir lastikten yapılan ince ve esnek bir kılıftır. Cinsel birleşme esnasında meninin kadın vajinasına girmesini engeller böylece spermler rahime girmediği için gebelikten korunma sağlanır.
İlgili resim
Günümüzde kullanılan gebelikten korunma yöntemleri arasında en sık tercih edilen ve en etkili korunma yöntemidir. kesinlikle hiçbir şekilde kadının organına değdirilmeden önce erkek tarafından takılmalıdır. Boşalma gerçekleştiği zaman da, erkeklik organı gevşemeden çıkartılmalıdır. Gebelikten korunmak için kullanılan prezervatif aynı zamanda cinsel yolla bulaşan hastalıkların da önlenmesini sağlar. HIV/AIDS, HEPATİT-B, FRENGİ, BEL SOĞUKLUĞU, KLAMİDYA gibi cinsel yolla bulaşan hastalıklar doğum kontrol yöntemlerinden birisi olan prezervatif ile %100 korunma sağlar. Hiçbir yan etkisi de bulunmayan prezervatif güvenle gebe kalmamak için kullanılan bir üründür.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder